Turkish Arabic English Russian Spanish

bizi_22arayin.png

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası, sigortalının yurtdışı seyahatlerinde karşılaşabileceği acil sağlık problemlerini teminat altına alan ve sigortalı talebine bağlı olarak asistans hizmetleri ve ferdi kaza teminatları ile içeriği genişletilebilen bir üründür.


Sigortaya Kabul Şartları
Sigortalının sadece yurt dışına yaptığı seyahatler için güvence sağlamaktadır. K.K.T.C. Ercan havaalanı çıkışından itibaren sigortalıyı güvence altına almaktadır.

Sigorta Süresi
Seyahat Sağlık Sigortasının poliçe süresi maksimum 1 yıldır. Sigortalı talebine bağlı olarak Haftalık (1-8 gün çin), 15 Günlük(8-15 gün için), aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık poliçeler oluşturulabilmektedir.

Özellikleri
Seyahat Sağlık Sigortasının önemli noktaları aşağıda belirtilmiştir:
- Seyahat sağlık ürününde peşin tahsilat yapılmaktadır.
- Muafiyet uygulaması yoktur.
- Sigortalının hastane ve diğer konularda ödeme yapmasına gerek kalmadan o ülkede, reasürörümüz IPA (Inter Partner Asistans) yetkili ofisince ödeme yapılır.
- 70 yaş üzeri sigortalılar için de teminat verilebilmektedir.
- 1-8 gün seyahat süresi için sabit fiyat uygulanmaktadır. Seyahat süresinin 1 ile 8 gün arasında değişmesi fiyatı etkilememektedir. Benzer durum 8-15 gün arası için de geçerlidir.
- Grup poliçesi oluşturabilme ve oluşturulacak grup poliçelerinde indirim olanağından yararlanabilme imkanı:
20-50 kişi %10, 51-100 kişi %15, 101-200 kişi %20, 201 kişi ve üzeri %25.
- Sigortalının kaza sonucu vefatı veya sürekli sakat kalması hali isteğe bağlı olarak teminat kapsamına dahil edilebilmektedir.
- Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları geçerlidir.

İletişim

  • Merkez: 00 90 -392 228 71 54
  • Email:Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Adres: Şehit İbrahim Ramadan Sokak No:7 Yenişehir/Lefkoşa KKTC, Mersin 10 Turkey.