Turkish Arabic English Russian Spanish

bizi_22arayin.png

Eğitim Sigortası

ZİRVE SİGORTA “eğitim güvence sigortası”

Eğitim’de pişman olmamak için, bugün atılacak küçük bir adım yarınlara yeter...

Çocuklarımın eğitimi her şeyden daha önemlidir. Geleceklerinden sorumlu olduğunuz, yarınları için çalıştığınız çocuklarınızın eğitimleri güvence altında olmalı. Çünkü hayatları boyunca yanlarında olacağınızın garantisi yok. Zirve Sigorta olarak Eğitim güvence sigortası ile çocuğunuzun eğitimini kesintisiz olarak sürdürebilmesi için 13 yıl boyunca ona destek oluyor, eğitim masraflarını karşılıyoruz.

Zirve Sigorta “eğitim güvence sigortası” özellileri ve avantajları aşağıda belirtilmiştir:

- Sigortalının kaza sonucu yaşamını kaybetmesi veya kaza neticesinde sürekli sakat kalması durumunda:

a) tazminat tutarı; sigortalının arzusuna göre poliçe üzerinde önceden belirtilmiş teminat miktarı, aylık gelir desteği halinde veya eğitim yılı başlangıcında tek bir seferde ödenir.

b) Psikolok teminatı; talep edilmesi üzerine 3 gün boyunca hergün 1 saat velinin çocuğuna veya çocuklarına psikolok hekim sağlanır.

c) Cep harçlığı teminatı; tazminat tutarının %10’una eşit tutar 12 eşit taksite bölünerek menfaattara (asgari 25 yaşına kadar) her yıl için aylık ödemeler şeklinde taksitlendirilerek yapılacaktır.

d) Borç teminatı; kredi kartları ve almış olduğu banka kredisinin bakiye borcu;
a. 5000 TL. üzerindeki teminat miktarı seçiminde 5000 TL.
b. 5000 TL. ve altı teminat miktarı seçimlerinde 2000 TL. olmak şartı ile sigortalının banka kredi kartı borcu veya banka kredi borcu ödemesi yapılır.

- Sigortalının kaza neticesinde sürekli sakat kalması durumunda:

a) İşten durdurulma/iflas teminatı; sigortalı tarafından seçilen teminat miktarnını %10’u kadar olan tutar, 12 eşit taksite bölünerek 12 ay boyunca tazminat olarak sigortalı veliye ödenecektir.

İletişim

  • Merkez: 00 90 -392 228 71 54
  • Email:Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Adres: Şehit İbrahim Ramadan Sokak No:7 Yenişehir/Lefkoşa KKTC, Mersin 10 Turkey.